Küpsiste kasutamine

Veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks salvestame mõnikord Teie seadmesse väikseid andmefaile – nn küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab Teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui Te veebisaiti külastate. See võimaldab veebisaidil jätta teatavaks ajavahemikuks meelde Teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud kuvaeelistused). Nii ei pea Te neid veebisaidile tagasi tulles või lehekülgi sirvides iga kord uuesti sisestama.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Mõne meie lehekülje puhul kasutatakse küpsiseid, mis ei ole veebisaidi toimimiseks hädavajalikud, kuid nende abil tagatakse Teile parem sirvimiskogemus. Võite sellised küpsised kas kustutada või blokeerida, kuid sel juhul ei pruugi kõik veebisaidi funktsioonid nõuetekohaselt toimida. Neid küpsiseid kasutatakse selleks, et jätta meelde:
Teie kuvaeelistused, näiteks sirvimiskeel, kontrast, kirjasuurus, kasutatud seade ning otsingutulemuste ja teavitamisega seotud eelistused;
Teie viimane veebisaidi külastus (statistilistel eesmärkidel) ning kolm viimasena külastatud lehekülge (meie kasutajatoe jaoks, juhuks kui saadate neile päringu);
kas Te nõustusite (või mitte) meiepoolse küpsiste kasutamisega sellel veebisaidil.
Ka mõned meie lehekülgedel leiduvad videod kasutavad küpsist, et koguda anonüümselt statistikat selle kohta, kuidas Te veebisaidile sattusite ning mis videoid Te vaatasite.

Isikuandmed

Küpsistega seotud teavet ei kasutata Teie isiku kindlaks tegemiseks ning kõik asjaomased andmed on täielikult meie kontrolli all. Küpsiseid kasutatakse ainult siinkirjeldatud eesmärkidel.

Kolmandate poolte küpsised

Me ei luba saata kasutajatele küpsiseid oma veebisaidil olevate kolmandate poolte teenuste kaudu.

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Võite kustutada kõik juba Teie arvutis olevad küpsised ning enamikku veebilehitsejaist saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui veebisaiti külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi toimida.

Küpsistest keeldumine

Võite meie veebisaidil küpsistega nõustuda või neist keelduda, klõpsates ühel järgmistest linkidest:
Nõustun küpsiste kasutamisega
Keeldun kõigist küpsistest ja lahkun lehelt (*)
(*) Klikkides lingile avaneb tühi leht.
Mõned küpsised on hädavajalikud, et võimaldada Teil seda veebisaiti kasutada.

HTML Code Creator